Redukčná diéta na chudnutie. Vyberte si tu správnu redukčnú diétu pre Vás a schudnite

Redukčné diéty na chudnutie vyskúšal už hádam každý človek s nadváhou. Väčšinou bohužiaľ bez úspechu, prípadne s jojo efektom. Chyba bola v tom, že ste so zvolili zlú diétu na chudnutie. Preto sme pre Vás rozdelili redukčné diéty do dvoch skupín. V 1. skupine sú diéty, ktoré sú vyslovene nezmyselné a 2. Skupine sú diéty, ktoré ak si správne doplníte, tak Vám môžu pomôcť schudnúť. Takže ktorá redukčná diéta je ta správna?

Skupina – nezmyselné redukčné diéty

Do tejto skupiny patria diéty ako kapustová, ovocná, 7 dňová diéta, hladovka a Atkinsonova diéta (sú dve najhoršie redukčné diéty), mrkvová a jablková diéta,… – jednoducho sem patria diéty, ktoré preferujú jeden druh potraviny. A jesť stále alebo prevažne len jeden druh potravín je veľký nezmysel a môže na to doplatiť Vaše zdravie.

Skupina – nádejné redukčné diéty

Táto skupina diét na chudnutie obsahuje diéty, ktoré síce nie sú úplne správne, ale pokiaľ si ich mierne upravíte tak, aby boli zdravšie, tak tieto diéty Vám môžu pomôcť schudnúť a možno aj bez jojo efektu. Nádejná redukčná diéta na chudnutie je napríklad Dukanova diéta, 90 dňová diéta, delená strava,…. Najpopulárnejšia z týchto diét je Dukanova diéta.  Nezabudnite, že ani tieto redukčné diéty nie sú žiadny zázrak, ale vyskúšať ich môžete.

Aj tak tvrdím, že najlepšia redukčná diéta je zdravá diéta. Pod ňou rozumiem postupnú zmenu stravovacích návykov k lepšiemu. To Vám dá nielen veľkú šancu, že Vaše chudnutie bude úspešné, ale najmä s veľkou pravdepodobnosťou nenastane jojo efekt. Ale chudnutie nie je len o strave. Dôležitou súčasťou úspešného chudnutia je pitný režim a najmä dostatočný pohyb. Pokiaľ dodržíte tieto zásady, tak verím, že najbližšia redukčná diéta bude Vaša posledná. Nezabudnite sa ale o vhodnosti diéty poradiť so svojim lekárom.

Súvisiave:    Dukanova diéta-jedálniček        90 dňová diéta         delená strava

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie i peknú postavu, super komunita,... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!!" facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *