Tukožrútska diéta pozostáva hlavne z konzumovania Tukožrútskej polievky, ktorá je bohatá na vitamíny, ktoré Vám pomôžu rýchlo odbúravať tuk. Diéta môžete držať neobmedzene, ale doporučuje sa približne tri dni. Princíp spočíva v tom že polievka obsahuje veľa vitamínov a látok ktoré pomáhajú telu rýchlejšie spaľovať tuk. Keď k tomu pridáte pravidelný pitný režim, zvýšenú pohybovú aktivitu, tak Vám zaručujem, že určite schudnete. Plán diéty je taký, že každý deň budete jesť iba tukožrútsku polievku. Ak by ste boli príliš hladný, môžete si k tomu zajesť nejaký ovocný šalát, alebo čerstvé ovocie, výber je na Vás.

Recept – Tukožrútska diéta

Na prípravu Tukožrútskej polievky budeme potrebovať:

  • 6 veľkých cibulí
  • 4-5 paradajok
  • 2 veľké zelené papriky
  • 1 zväzok zelerovej vňate
  • 1 hlávka kapusty
  • 1 zeleninový bujon v kocke

Postup varenia:
Všetku zeleninu nakrájame na malé kúsky, zalejeme vodou a varíme až kým zelenina nezmäkne. Jesť ju môžete v akomkoľvek množstve.

Pred držaním diéty by ste sa mali najprv poradiť so svojim lekárom!

Tukožrútska diéta je naozaj zlá diéta a zázraky od nej nečakajte. Tukožrútsku diétu radšej ani nezačínajte, pretože ostanete sklamaný. Ďalšia diéta tohto typu je Atkinsonova diéta.

Účinnosť na chudnutie

Pokiaľ máte veľkú nadváhu alebo zdravotné problémy, poraďte sa s odborníkom na výživu alebo s lekárom. V takomto prípade tukožrútska diéta nemá pre Vás veľký význam. Je vysoká pravdepodobnosť jojo efektu… Je potrebné zmeniť celkové stravovanie a zvýšiť pohybovú aktivitu.

Hodnotenie: 6 bodov

Vplyv na zdravie

Tukožutska diéta nemá zásadne negatívny vplyv na zdravie. No na začiatkoch budete určite pociťovať bolesti hlavy, možné problémy s trávením, nespavosť a podobne. Je potrebné ak by sa tieto príznaky zhoršovali, zmierniť jedálniček prípadne úplne vysadiť diétu.

Hodnotenie: 7 bodov

Celkové hodnotenie

Celkovo je tukožrútska diéta len ďalšia z bežných diét na chudnutie. Ak dodržíte všetky pravidlá chudnutia, výsledky sa dostavia. no ak ich prestanete dodržiavať jojo efekt príde veľmi rýchlo. Chudnutie nieje o držaní diét na krátky čas. Musíte zmeniť celkový pohľad na váš štýl životosprávy.

Celkové hodnotenie Trojdňová diéta: 6 bodov

Ako hodnotíme: 1 bod – najhoršie….. 10 bodov najlepšie

Dietný plán na diétu

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie i peknú postavu, super komunita,... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!!" facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *