Pneumatika na bruchu býva problémom u väčšiny ľudí. Chudnutie brucha nie je najľahšie, pretože brucho býva posledná zásobáreň tuku pre telo. Aká diéta na chudnutie brucha Vám pomôže dosiahnuť sexi ploché bruško, ktoré už nebudeme musieť skrývať?

Diéta na chudnutie brucha –  Ako schudnúť na bruchu? Odpoveď je jednoduchá. Pomôže Vám komplexná diéta na chudnutie a vhodné cviky na schudnutie brucha. Iná cesta na chudnutie brucha neexistuje…

Diéta na chudnutie brucha – Popis

Ak chcete schudnúť na bruchu, potrebujete dodržovať komplexnú diétu na chudnutie brucha. Schudnúť len z brucha sa nedá. Pretože pri akejkoľvek účinnej diéte na chudnutie alebo cvičení si telo spaľuje tuky rovnomerne, resp. vplyv má aj genetika.

Nedokážeme telo donútiť, aby schudlo len z jednej partie. Pokiaľ naozaj chcete schudnúť len na bruchu, tak vyskúšajte liposukciu, ale to z normálnym chudnutím nemá nič spoločné.

Diéta na chudnutie brucha – Strava a Jedálniček

Okrem bežných zásad racionálneho stravovania sa zamerajte na dostatočný príjem bielkovín – proteínov, chudé mäso, plody mora, mliečne výrobky

Obmedzte jednoduché cukry a tuky jedzte len výnimočne. Samozrejmosťou je jesť pravidelne a dodržovať správny pitný režim.

Nezabúdajte na dostatočný prísun živín. Jedlá sa snažíme konzumovať spolu so zeleninovými šalátmi

Diéta na chudnutie brucha – cvičenie

Tuky sa najlepšie spaľujú pri kondičných – kardio cvičeniach. Aerobik, rýchla chôdza, zumba, pomalý beh,… takýto pohyb je najlepší ako súčasť diéty na chudnutie brucha.

Samozrejme, že sed – ľah, príťahy kolien v sede, prípadne iné cvičenia na brucho podporia Váš výsledok. Len pozor na správnu techniku cvičenia, pretože ak máte nadváhu, pravdepodobne Vaša chrbtica nie je v úplnom poriadku. Aby ste si viac neublížili ako pomohli.

Ak chcete schudnúť na bruchu, nehľadajte žiadne zázraky ale pustite sa do úpravy jedálnička, pridajte vhodné cvičenie a nielenže podporíte svoje zdravie, ale Vaša postava bude vyzerať omnoho lepšie a určite Vám ubudnú aj centimetre v páse. Toto je tá najlepšia diéta na chudnutie brucha.

Podrobný popis – cviky na brucho a nápady na schudnutie brucha nájdete aj na http://cviky.naschudnutie.sk/category/cviky/cviky-brucho

Účinnosť na chudnutie

Účinnosť na chudnutie sa odvíja nielen od toho čo konzumujete ale taktiež aj aké cviky na chudnutie využívate. Každopádne pri tejto diéte je účinnosť zaručená, ale všetko záleží hlavne na tom ako sa posnažíte fyzickou aktivitou schudnúť.

Hodnotenie: 7 bodov

Vplyv na zdravie

Diéta na chudnutie brucha nieje nijak agresívna a nebezpečná pre vaše zdravie. V podstate si jedálniček zostavujete podľa vašej potreby , ale iba zo zdravých a vhodných potravín. Keď k tomu pridáte aj zdravé cvičenia na chudnutie, stáva sa táto diéta účinnou a zdravou pre vaše telo.

Hodnotenie: 8 bodov

Celkové hodnotenie

I keď s diétou na chudnutie brucha neschudnete extrémne množstvo kíl za pár dní, chudnutie sa stáva postupným a teda je nižšie riziko jojo efektu. Je ale dôležité si dávať pozor na správnu techniku cvičení a taktiež si dávať pozor aby sme konzumovali iba zdravé a nášmu telu prospešné potraviny.

Celkové hodnotenie Diéta na chudnutie brucha : 8 bodov

Ako hodnotíme: 1 bod – najhoršie….. 10 bodov najlepšie

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie i peknú postavu, super komunita,... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!!" facebook skupina Herbalife

1 thought on “Diéta na chudnutie brucha – chcem sexi ploché bruško

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *