Určite poznáme z reklám alebo sme započuli v rádiu chudnutie Norbi update. Jedná sa o program chudnutia založeného na predaji zdravých jedál a potravín. Celý systém sa zakladá na delení potravín podla glykemického indexu.

Glykemicky index delí potraviny na stupnici od 0 do 100 podľa toho, ako rýchlo sa po konuzmácií týchto jedál, cukor vstrebáva do nášho tela a tým zvyšuje hladinu glukózy v krvi. To znamená, že základom každého jedla je teda nízky glykemický index použitých potravín.

Ďalšie informácie nájdete na http://www.naschudnutie.sk/tabulka-hodnota/glykemicky-index-tabulky

Norbi update je v podstate systém vytvorený pre tých, ktorým sa nechce sledovať glykemický index a iné hodnoty potravín a rozmýšľať v obchode nad tým či je to zdravé alebo nie.

Nemusíme ísť do potravín, stačí aby sme prišli do predajne Norbi update a tam nájdeme len to čo je pre naše chudnutie vhodné. Celkovo len prídete, nakúpite a môžte jesť bez toho aby ste sa báli či je to vhodné jedlo na chudnutie.

V Norbi update predajniach nájdete všetko potrebné: pečivo, mliečne výrobky,výrobky mäsiarskeho priemyslu, cestoviny, hotové jedlá, džemy, koreniny, sladidlá, sladkosti a pochutiny, mrazené výrobky a zmrzliny, ovocné a zeleninové nápoje a sirupy, cereálne výrobky, výrobky studenej kuchyne a cukrárenské výrobky, výživové doplnky…  No proste všetko po čom vaše bruško zatúži…

Účinnosť na chudnutie

Podľa niektorých skúseností ľudí, ktorý vyskúšali stravovanie Norbi update, schudli v priebehu mesiaca až 10 kíl. Je to síce možné, ale kilá ubúdajú iba vtedy ak sa stravujete zdravo.

To znamená, ak prestanete nakupovať v Norbi update predajniach, začnete pravdepodobne aj zhodené naberať naspäť.

Hodnotenie: 7 bodov

Vplyv na zdravie

Potraviny tejto značky obsahujú nízky počet sacharidov a vyšší obsah vlákniny a bielkovín.
Nevýhodou je že sa jedná o upravované potraviny a obsahujú prídavné látky.

Hodnotenie: 7 bodov

Celkové hodnotenie

Celkovo je stravovanie značky Norbi update účinné, ale iba do vtedy kým máte naň po finančnej stránke. Síce sa stravujete zdravo, vybranými potravinami, lenže ako ubúdajú kilá tak ubúdajú aj financie za zbytočne predražené potraviny, ktoré by sme si, ak by sa nám chcelo, mohli pripraviť na zdraví spôsob aj sami.

Celkové hodnotenie Norbi update – diéta: 7 bodov

Ako hodnotíme: 1 bod – najhoršie….. 10 bodov najlepšie

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie i peknú postavu, super komunita,... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!!" facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *