Väčšina z Vás, resp. z ľudí s nadváhou vníma chudnutie ako niečo, pričom si bude musieť niečo odriekať a trápiť sa.

A predsa nikto z nás nerobí rád zmeny, ktoré v ňom už dopredu vyvolávajú negatívne pocity. Ak chudnutie vnímate negatívne, tak ho pravdepodobne stále odkladáte a je otázne, či vôbec niekedy začnete. a ak aj začnete chudnúť, pravdepodobne to dlho nevydržíte a zaradíte sa do skupiny ľudí, ktorý sa pokúšajú schudnúť celý život a stále sú tučný.

Prečo je väčšina ľudí pri chudnutí neúspešná? Jednou vetou povedané: väčšina ľudí pri chudnutí neuspeje, pretože majú k nemu už dopredu odpor a nesprávny postoj, a ak vôbec začnú chudnúť tak je to „ z donútenia“.

Kto je pri chudnutí úspešný?

Je to tá menšina, ktorá už dopredu vníma chudnutie pozitívne. začnú chudnúť nie pretože musia, ale preto že chcú schudnúť. Predstava pekného a zdravého tela je pre nich taká silná, že chudnutím preplávajú hladko.

Ako posilniť túžbu a motiváciu pri chudnutí?

Je normálne, že nielen pri chudnutí ale aj pri ostatných činnostiach sa nám jedenkrát chce viac, druhý krát menej. Preto je dôležité, ak naozaj chcete schudnúť, podporiť pocit radosti z chudnutia.

Je to jednoduché, ale vyžaduje to pravidelnosť. 3-5 krát počas dňa si nájdite 2 minúty čas, zavrite oči a predstavujte si. že už ste schudli a čo všetko Vám to prinesie – obdiv okolia, zdravie, kondíciu, vitalitu, zvýšené sebavedomie,… Len nesmiete poľaviť – 2 minúty 3-5 krát denne si musíte nájsť až kým neschudnete.

Upozornenie

Pokiaľ pri chudnutí dokážete dať tieto rady do praxe, ešte nemáte istotu, že sa Vám podarí schudnúť. Dôležité je vybrať si aj správny spôsob chudnutia. Zabudnite na nezmyselné diéty, na zázračné tabletky na chudnutie alebo na hladovku. Je dôležité aby ste chudnutie vnímali ako pozitívnu zmenu životného štýlu – pravidelná zdravá strava, dostatok vitamínov, bielkovín,… a to všetko pri primeranom množstve kalórií. Aj vy máte veľkú šancu zaradiť sa medzi ľudí, ktorým sa podarilo schudnúť a chudnutie nebolo pre nich až také zložité.

Všetko závisí len od Vášho postoja a od výberu správnej metódy chudnutia!!! Potrebujete pomôcť s chudnutím? Účinný program na chudnutie pod mojím vedením Vám pomôže schudnúť bez hladovania a jojo efektu.

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie i peknú postavu, super komunita,... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!!" facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *